Serwery i Domeny
MOBILNY MARKETING            
Marketing mobilny - to jedno z nowoczesnych narzędzi wykorzystywanych w BTL, czyli w części budżetu marketingowego reklamodawcy przeznaczonej na promocję kierowaną bezpośrednio do konsumentów i detalistów.

Marketing mobilny posługuje się SMS-ami i MMS-ami. Marketing on-line wiąże się z natychmiastową, fizyczną realizacją transakcji, przy okazji zapewnia też wyjątkowe możliwości śledzenia oraz mierzenia przez ogłoszeniodawcę zainteresowania.


Dzięki marketingowi on-line klient uzyskuje możliwość natychmiastowego nawiązania kontaktu z ogłoszeniodawcą oraz dokonania zakupu. Marketing mobilny został w bardzo krótkim czasie zaadaptowany przez znane marki, cieszące się uznaniem klientów na całym świecie.

SMS ( Short Message Service )
 • to krótka wiadomość tekstowa wysyłana z telefonu komórkowego lub z Internetu na inny telefon komórkowy. Maksymalna długość takiej wiadomości, to 160 znaków. SMS, to nie tylko komunikacja, ale również sposób na rozrywkę, na stały dostęp do bieżących informacji oraz na dostęp do własnego rachunku bankowego.
 • MMS (Multimedia Messaging Service)
 • to usługa umożliwiająca przesłanie wiadomości zawierających tekst, grafikę, zdjęcia, dźwięk, a nawet obraz video, pomiędzy telefonami obsługującymi MMS-y w sposób automatyczny. MMS-y spełniają kryteria współczesnego rynku medialnego. Gwarantują dużą szybkość, przekazują treści dźwiękowe i wizualne, docierają bezpośrednio do indywidualnych osób. Umożliwiają wysyłanie elementów multimedialnych nie tylko na inne aparaty, ale także w postaci e-maila. Udostępnianie materiałów poprzez MMS-y przynosi rozliczne korzyści gospodarcze. MMS okazuje się dla dostawców kolejnym medium umożliwiającym wejście na masowy rynek. Oferuje nowe kanały dystrybucji w pełni wykorzystując atuty multimedialności. Wiadomości MMS odbieramy dzięki technice WAP Push. MMS-y mogą zawierać obrazy statyczne, klipy głosowe i dźwiękowe, klipy video. MMS wspiera wiele formatów, takich jak: JPEG, GIF, GIF animowany, tekst, AMR, MiDI, MP3, WAV etc.
 •  

  Rozwiązania oparte o technologie mobilne zyskują błyskawicznie gorących zwolenników na całym świecie. Popularność komunikacji za pomocą SMS-ów wykazuje w dalszym ciągu tendencję rosnącą. Wiadomości przesyłane SMS-em zajęły pozycję najpopularniejszego medium tekstowego, stając się jednocześnie ważną formą marketingowej komunikacji z klientem. SMS-y wykorzystujemy w akcjach promocyjnych, w konkursach i w rozmaitych serwisach informacyjnych. SMS, to dziś jedna z najefektywniejszych form marketingu bezpośredniego.


  Popularność SMS-ów przyspiesza powstawanie nowych serwisów i usług, chętnie wykorzystywanych przez użytkowników telefonów. Okazało się, że akcje promocyjne wspierane rozwiązaniami opartymi o komunikację SMS cieszą się dużą popularnością wśród odbiorców.


  Zainteresowanych ofertą lub chcących zadać pytanie prosimy o skorzystanie
  z formularza.


  Na wszystkich naszych serwerach działa oprogramowanie antywirusowe firmy "MKS"

  O FIRMIE | MAPA WITRYNY | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SERWERÓW | REGULAMIN DOMEN | KONTAKT
  Serwery, Domeny
  Copyright © 2002 - 2018 eBOSS.pl All rights reserved