Serwery i Domeny
MIKROPŁATNOŚCI - PREMIUM SMS / MMS            
Nowoczesne technologie generują stale nowe modele biznesowe wymagające wsparcia infrastrukturalnego. Rozwój telefonii komórkowej systematycznie rozszerza możliwości mobilnego handlu oraz usług związanych z bankowością, z wszelkimi opłatami i rozliczeniami. Z kolei technologie mobilnego handlu umożliwiają dokonywanie - za pomocą urządzeń bezprzewodowych - transakcji pieniężnych. Także wymianę informacji (np. finansowych), towarów i usług. O rozwoju mobilnego handlu decyduje jego wygoda, bezpośredniość, łatwość użycia oraz możliwość personalizacji. Przede wszystkim zaś - niezależność od lokalizacji!


Premium Rate SMS/MMS - zwany także SMS-em/MMS-em specjalnym, to SMS/MMS o podwyższonej płatności. Cena takiego SMS-a jest stała dla wszystkich abonentów, bez względu na sieć oraz system rozliczeniowy. Może wynosić od 50 groszy do 9 złotych, natomiast MMS-a od 1,- do 25,- złotych.


Grupa eBOSS proponuje rozwiązania w zakresie mobilnego handlu wykorzystujące tzw.
kody mBOSS, umożliwiające "zdalne" dokonywanie płatności.


ZASTOSOWANIE
Płatny dostęp do zasobów stron internetowych - kody mBOSS, to najlepszy sposób na wprowadzenie mikropłatności za korzystanie z unikalnych zasobów serwisu internetowego, bądź za skorzystanie z jakiejkolwiek niewielkiej usługi. Jeśli dysponują Państwo cennymi treściami, zdjęciami, filmami, dźwiękami lub innymi informacjami, które stanowić mogą wartość, jeżeli proponują Państwo jakąkolwiek tanią i powszechną usługę, proponujemy Państwu idealne rozwiązanie problemu realizowania płatności. Otóż zarówno internauci odwiedzający serwis www, jak i masowi odbiorcy Państwa usługi, mogą realizować płatności "na odległość"! W niezwykle wygodny i skuteczny sposób. Dokonają tego za pomocą prostych SMS-ów, nie tracąc czasu w bankach czy na poczcie.
 
Płatności za usługi - w serwisie, w którym SMSy oraz MMSy stały się formą zapłaty za oferowaną usługę, można wykorzystać - dzięki zróżnicowanej i podwyższonej taryfikacji -"kody mBOSS".


Dzięki przedstawionemu przez eBOSS rozwiązaniu nie martwią się Państwo nigdy
o ściąganie należności.


SPOSÓB DZIAŁANIA
Użytkownik serwisu wysyła SMS/MMS na jeden z numerów specjalnych o podwyższonej wartości. W zależności od zastosowania otrzyma SMS-em zwrotnym unikatowy kod dostępu do strony, ewentualnie informację o zrealizowaniu płatności za daną usługę. W rozliczeniu otrzymają Państwo - odbiorcy usługi Premium SMS/MMS - należną Państwu kwotę, będącą sumą dokonanych przez klientów wpłat za każdy wysłany przez nich SMS i pomniejszoną o prowizję za obsługę ze strony sieci komórkowych oraz ze strony platformy mBOSS.


Grupa eBOSS proponuje kompleksową obsługę przy tworzeniu całego systemu oraz administrowanie tworzonymi przez Państwa stronami www.
Zainteresowanych ofertą lub chcących zadać pytanie prosimy o skorzystanie
z formularza.


Na wszystkich naszych serwerach działa oprogramowanie antywirusowe firmy "MKS"

O FIRMIE | MAPA WITRYNY | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SERWERÓW | REGULAMIN DOMEN | KONTAKT
Serwery, Domeny
Copyright © 2002 - 2018 eBOSS.pl All rights reserved