Serwery i Domeny
O FIRMIE            
 
O NAS
 
Podstawowym celem platformy eBOSS stało się aktywne uczestnictwo w modernizacji polskich przedsiębiorstw - zwłaszcza małych i średnich - w oparciu o praktyczne wykorzystanie Internetu, o najnowocześniejsze technologie informatyczne i mobilne. EBOSS rozwija się dynamicznie w branży IT. Oferujemy swoje usługi w zakresie projektowania i wdrażania systemów informatycznych. Powstaliśmy w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie klientów instytucjonalnych na usługi internetowe, na oprogramowanie, na fachową pomoc i doradztwo.
 
OFERTA
 
Oferujemy: "usługę serwerów wirtualnych", w tym portale i vortale, aktywne strony WWW, aplikacje WWW, wirtualne systemy obsługi sprzedaży, systemy związane z wykorzystaniem technologii mobilnych oraz Internetu (w tym Intranet, Ekstranet, Supernet), specjalizowane serwisy informacyjne, internetowe systemy zamówień na potrzeby handlu hurtowego, kompleksowe usługi e-marketingowe, usługi doradcze, projektowe oraz wiele innych.
 
ZAUFAJ NAM
 
Swoje sukcesy zawdzięczamy indywidualnemu podejściu do Klienta, wykwalifikowanej kadrze pracowników, nowoczesnej bazie sprzętowej oraz bogatej infrastrukturze technicznej. Naszą pomoc rozpoczynamy od doradztwa przy wyborze usługi lub produktu, poprzez realizację i późniejszą opiekę.
 
LUDZIE I TECHNIKA
 
Pracownicy naszej firmy posiadają profesjonalne doświadczenie, stale pogłębiane przez śledzenie zmieniających się trendów, również poprzez udział w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Na co dzień wykorzystujemy sprzęt komputerowy wyposażony w najnowocześniejsze technologie oraz oprogramowanie wiodących producentów światowych. Witryny i serwisy internetowe udostępniamy - za pomocą bezpiecznego systemu serwerowego Free BSD na platformie Dual INTEL Xeon - z podłączonych do bardzo szybkich łącz nowoczesnych serwerów, zlokalizowanych w wyspecjalizowanych ośrodkach obliczeniowych, nadzorowanych 24 godziny na dobę.
 
 
 
Zapraszamy do współpracy !


Na wszystkich naszych serwerach działa oprogramowanie antywirusowe firmy "MKS"

O FIRMIE | MAPA WITRYNY | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SERWERÓW | REGULAMIN DOMEN | KONTAKT
Serwery, Domeny
Copyright © 2002 - 2018 eBOSS.pl All rights reserved