Serwery i Domeny
EKSPERTYZA - CUSTOM DEVELOPMENT            
EBOSS oferuje szeroki zakres usług związanych z zastosowaniem technologii informatycznych oraz najnowszych możliwości Internetu. Pomagamy w ten sposób naszym Klientom uzyskiwać konkretne, gospodarcze korzyści. Osiągamy to poprzez tworzenie przyjaznych użytkownikowi aplikacji zarządzania zawartością zasobów informacyjnych Państwa przedsiębiorstwa.
 
Proponujemy niniejszym ekspertyzę dotyczącą architektury oraz struktury baz danych Państwa firmy. Ekspertyza zawierać będzie zarówno nasze sugestie dotyczące możliwością zbliżenia stosowanych przez Państwa rozwiązań do systemów bardziej nowoczesnych, jak i dedykowane, indywidualnie projekty w zakresie zarządzania informacją.
 
A zatem, pokierujemy Państwa firmą w praktycznym zastosowaniu rozwiązań e-biznesu, zademonstrujemy najnowsze osiągnięcia w dziedzinie informatyki, uprościmy i przyspieszymy proces publikowania informacji oraz uaktualniania danych dostępnych na Państwa stronach internetowych. Pozwoli to Państwu zarządzać w sposób spójny (uporządkowany) treścią własnego serwisu, dodawać do niego nowe produkty i usługi, zarządzać e-handlem oraz elementami e-marketingu. Przy okazji umożliwi to Państwu pracę w sieci wewnętrznej, tworzącej szkielet przyszłego systemu obiegu informacji w firmie. Dzięki usprawnieniu organizacji, uproszczeniu obiegu dokumentów oraz sprowadzeniu papierowej dokumentacji do niezbędnego minimum, Państwa przedsiębiorstwo stanie się bardziej skuteczne, elastyczne i konkurencyjne.
 
Proponowane przez eBOSS narzędzia nie wymagają od obsługujących je Klientów zaawansowanej wiedzy informatycznej. Przyjęte rozwiązania pozwalają uniknąć konieczności angażowania na co dzień specjalistów z zewnątrz. Okazuje się to istotne, zwłaszcza w przypadku stałego publikowania dużych ilości często zmieniających się informacji. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii bezpieczeństwa - w tym szyfrowanych połączeń, systemu haseł oraz rejestracji każdej ingerencji - dostęp do Państwa sieci uzyskają jedynie osoby do tego uprawnione.
 
Korzyści Klienta:
 
 • stałe utrzymywanie aktualnej zawartości zarówno w sieci wewnętrznej, jak i na Państwa
      stronach www,
 • budowanie wiarygodnej obecności w Internecie,
 • osiągnięcie wymiernych, bardzo dużych oszczędności na zainstalowaniu oraz na
      utrzymywaniu serwisów internetowych,
 • możliwość natychmiastowego zastosowania rozwojowych, elastycznych i niezwykle
      skutecznych rozwiązań biznesowych,
 • uzyskanie znaczącej przewagi nad konkurencją.
 •  
  Zainteresowanych ofertą lub chcących zadać pytanie prosimy o skorzystanie
  z formularza.


  Na wszystkich naszych serwerach działa oprogramowanie antywirusowe firmy "MKS"

  O FIRMIE | MAPA WITRYNY | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SERWERÓW | REGULAMIN DOMEN | KONTAKT
  Serwery, Domeny
  Copyright © 2002 - 2018 eBOSS.pl All rights reserved